Aktualności Aktualności

Konkursy z okazji 125-lecia Ordynacji Gołuchowskiej

Zapraszamy do udziału!

Rok 2018 jest rokiem Jubileuszu 125-lecia Ordynacji Gołuchowskiej. Z tej okazji zaplanowano szereg wydarzeń, wśród nich konkursy dla uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Gołuchów. Ich organizatorami są Samorząd Gminy Gołuchów, Gołuchowskie Centrum Kultury „ZAMEK” w Gołuchowie, Biblioteka Publiczna Gminy Gołuchów, Muzeum Narodowe w Poznaniu oddział w Gołuchowie oraz Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie. Konkursy przygotowano z myślą o starszych i młodszych dzieciach, i tak uczniowie klas IV–V będą mogli konkurować w zmaganiach plastycznych, a klas VI–VIII w turnieju wiedzy.


1. Konkurs Plastyczny pt. „Antyczne wazy – współczesne obrazy”. Zostań artystą zdobiąc starożytne naczynia scenami z życia w XXI w. Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I–III oraz klasy IV–V.
 

2. Konkurs Wiedzy w związku z Jubileuszem 125-lecia ustanowienia Ordynacji Gołuchowskiej. Konkurs skierowany jest dla uczniów klas VI–VIII.

 

UWAGA! Organizatorzy ogłaszają konkursy w roku szkolnych 2017/2018 aby zagwarantować uczestnikom czas na odpowiednie przygotowanie się. Przebieg konkursów będzie miał miejsce w roku szkolnym 2018/2019. Zgłoszenia w poszczególnych kategoriach wiekowych obowiązują wg stanu przynależności do poszczególnych klas w roku szkolnym 2018/2019.

Zapraszamy do udziału!