Lista aktualnosci Lista aktualnosci

Powrót

Hubertus Wielkopolski 2023

Hubertus Wielkopolski 2023

Zapraszamy na V edycję Jarocińskiego Festiwalu Kultury Łowieckiej Hubertus Wielkopolski 2023. Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie też tam zawita.

W 2023 roku obchodzić będziemy jubileusz V edycję Jarocińskiego Festiwalu Kultury Łowieckiej. Święto Darów Natury połączone będzie z jubileuszem 100-lecia powstania Polskiego Związku Łowieckiego oraz Gminnym Świętem Plonów. Każdego roku chętnych do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu jest coraz więcej. Nie może i Ciebie zabraknąć. Jeśli kochasz naturę to widzimy się 2-3 września na łąkach Jarocińskich przy ul. Maratońskiej. znanych z Festiwalu Muzyki Rockowej.

Więcej informacji znajdziecie na stronie FB Organizatora PZŁ Kalisz

Szukajcie tam zielonych namiotów Nadleśnictwa Jarocin. Mamy przygotowane dla Państwa liczne atrakcje m.in.: rodzinne piłowanie drewna na czas, malowanie lasu, warsztaty z budowy ptasich domków, warsztaty decupage, warsztaty pirografii, czyli sztuki wypalania obrazów w drewnie, prezentacja produktów pochodzenia leśnego marki "Dobre z lasu", degustacja dziczyzny w różnym wydaniu, liczne konkursy z nagrodami, pokaz rzeźbiarstwa, gry i zabawy terenowe i wiele, wiele innych. 

Nie czekaj, odwiedź nasze zielone miasteczko w dniach 02-03 września 2023r. Będziemy czekać od ulicy Maratońskiej. Do zobaczenia!

Źródło: Nadleśnictwo Jarocin