Asset Publisher Asset Publisher

Zurück

„Ze sztuką bezpieczniej”

„Ze sztuką bezpieczniej”

Finał Przeglądu Twórczości Dziecięcej

Śpiew, taniec i gra aktorska najmłodszych zostały nagrodzone podczas finału Przeglądu Twórczości Dziecięcej „Ze sztuką bezpieczniej”.  

To już ósma edycja wydarzenia, które jest organizowane przez Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie i Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Pleszewie, we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Pleszewie oraz partnerami: Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Poznaniu i Komendą Powiatową Policji w Pleszewie.

W tej edukacyjnej imprezie wzięli udział również Ochotnicza Straż Pożarna i Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z Gołuchowa. Zaangażowanie tak wielu instytucji przekłada się na wzrost wiedzy i kształtowanie umiejętności potrzebnych w codziennym dbaniu o bezpieczeństwo swoje i bliskich.

Podczas finału PTD, 30 maja, dzieci przedszkolne i uczniowie młodszych klas szkół podstawowych mieli możliwość zobaczyć wyróżniony film oraz występ zdobywców Grand Prix, którzy w ramach nagrody przyjadą do Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie na edukacyjny pobyt. Kolejna edycja Przeglądu już za rok. Zapraszamy!