Asset Publisher Asset Publisher

Zurück

Bieg dla leśników – wkrótce zapisy

Bieg dla leśników – wkrótce zapisy

Niezapomniane sportowe emocje oraz nagrody będą czekały na uczestników „Biegu Leśnika o Puchar Dyrektora Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie”. Wydarzenie odbędzie się 26 maja 2024 r. w ramach I Biegu Izabeli Czartoryskiej, zaliczanego do Biegowego Grand Prix Ziemi Pleszewskiej „KARETA DAM”. 

Szczegóły podamy wkrótce, ale już teraz warto zapoznać się ze wstępnymi informacjami i zarezerwować termin w kalendarzu, by wziąć udział w przedsięwzięciu.
Uczestnicy pobiegną 10-kilometrową trasą, posiadającą atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Start zaplanowano na godzinę 12:00, z placu podworskiego przy Muzeum Leśnictwa Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie. 

W biegu mogą wziąć udział osoby zatrudnione w jednostkach organizacyjnych Lasów Państwowych (po okazaniu legitymacji służbowej lub poświadczeniu zatrudnienia). Dla Biegu Leśnika prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna dla kobiet oraz mężczyzn bez podziału na kategorie wiekowe. Zawodnicy startujący w Biegu Leśnika będą również klasyfikowani w kategorii open oraz w kategoriach wiekowych I Biegu Izabeli Czartoryskiej.

Regulamin oraz link, pod którym będzie można dokonać rejestracji zgłoszenia, zostaną wkrótce udostępnione na naszej stronie.