Asset Publisher Asset Publisher

Zurück

Mikołajki w OKL-u. Propozycja dla wystawców

Mikołajki w OKL-u. Propozycja dla wystawców

8 grudnia 2023 r. w Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie odbędzie się spotkanie mikołajkowe dla rodzin leśników, emerytowanych pracowników Lasów Państwowych,              i nie tylko. 

To doskonała okazja do integracji, wspólnych rozmów i przede wszystkim przekazywania wiedzy na temat zrównoważonej gospodarki leśnej oraz kultury.

Podczas wydarzenia zaplanowaliśmy m.in.: czytanie bajek edukacyjnych dla najmłodszych, tworzenie stroików świątecznych, zdobienie w drewnie, ubieranie choinki. Nie zabraknie oczywiście spotkania ze św. Mikołajem.

Chcemy pokazać uczestnikom „Mikołajkowego Spotkania w Ośrodku Kultury Leśnej                w Gołuchowie” jak ważna jest troska o lasy, które są integralną częścią naszego życia. Przy okazji zabaw, opowiemy o zastosowaniu drewna, o tym jaką spełnia funkcję.

W Sali Wystaw Czasowych będzie można zapoznać się z nową wystawą przygotowaną przez Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie. Tym razem na fotografiach zostanie przedstawiona przyroda w zimowej szacie.

Osoby, które podczas wydarzenia chcą zaprezentować swoje rękodzieło, mogą zgłosić się do nas poprzez wypełnienie formularza. Wraz ze szczegółowymi informacjami dostępny jest on pod linkiem: 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdwMRQRAxVRow0TDhrYsAQT9GmINrb91YNGUjh5yb12G06Yng/viewform?usp=sf_link

Program wydarzenia:

Mikołajkowe spotkanie w Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie
8 grudnia 2023 r., godz. 10:00-13:00
Muzeum Leśnictwa – Powozownia

10:00 – rozpoczęcie, powitanie św. Mikołaja
10:15 – stoiska tematyczne: pisanie listów do św. Mikołaja, tworzenie świątecznych stroików, zdobienie pierników, wypalanie leśnych motywów w drewnie,
12:00 – wspólne ubieranie choinki,
ponadto: czytanie bajek, kolędowanie, rękodzieło, poczęstunek.