Asset Publisher Asset Publisher

Zurück

Najlepsi biegacze nagrodzeni

Najlepsi biegacze nagrodzeni

Znamy wyniki Biegu Leśnika o Puchar Dyrektora Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie. Wydarzenie odbyło się w ramach I Biegu Izabeli Czartoryskiej, zaliczanego do Biegowego Grand Prix Ziemi Pleszewskiej „KARETA DAM”. To pierwsze tego typu sportowe przedsięwzięcie zorganizowane na terenie OKL-u.

Na biegaczy czekały nie tylko nagrody, ale także niezapomniane sportowe emocje. Uczestnicy pobiegli dwoma trasami pięciokilometrową i dziesięciokilometrową. Biegi zostały podzielone na kilka kategorii. W jednej z nich udział wzięli leśnicy.

Wynik Biegu Leśnika o Puchar Dyrektora Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie:

kategoria kobiety

1. miejsce – Józefa Batóg, Nadleśnictwo Brzeg

2. miejsce – Agata Kujawa, Nadleśnictwo Grodziec

3. miejsce – Aleksandra Piankowska-Miga, Nadleśnictwo Kościerzyna

 

kategoria mężczyźni

1. miejsce – Radosław Boniec, Nadleśnictwo Lipinki

2. miejsce – Arkadiusz Ciesielski, Nadleśnictwo Międzychód

3. miejsce – Denis Szczęsny, Nadleśnictwo Rybnik

Dystans 10 kilometrów najszybciej pokonał Radosław Boniec. Drugi był Tomasz Musiał, trzeci Bartosz Los. Wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Karolina Bielecka. Kolejno przybiegły Olga Kazimirowa i Gabriela Boniec-Rzepska.

Trasę 5 kilometrów jako pierwszy przebiegł Bartosz Ruta. Drugi na podium stanął Jakub Grzeszczyk, trzeci Tomasz Cieloch. W kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Patrycja Cielecka, drugie Patrycja Rolnik, trzecie Moniki Mądrzak.

Bieg główny – wyniki.

Biegi dziecięce – wyniki.

Podczas wydarzenia nie zabrakło także poczęstunku w postaci dań przygotowanych z produktów pochodzenia leśnego – Dobre z Lasu.