Asset Publisher Asset Publisher

Zurück

Świąteczne ozdoby z drewna i nie tylko

Świąteczne ozdoby z drewna i nie tylko

Zapraszamy na warsztaty!

To już ten czas. Czas przygotowań dekoracji, które przyozdobią świąteczne drzewka, domy i miejsca pracy. W przeddzień mikołajek organizujemy dwa spotkania warsztatowe, podczas których pod okiem instruktorów z CalisiaART będziemy pracować w duchu DIY i zero waste. Patyki i krążki drewna otrzymają drugie życie, a papier i sznurek pozwolą przymocować do nich nasze uczucia. To ważne, gdyż dekoracje będzie można zabrać ze sobą i obdarować nimi najbliższych w mikołajkowy poranek. Dodatkowo, każdy z uczestników co najmniej jedną ze swoich prac zawiesi na świątecznym drzewku, które przyozdobi Muzeum Leśnictwa. Warsztaty są bezpłatne i może w nich wziąć udział każdy, kto ceni sobie pracę z surowcami naturalnymi i wtórnie wykorzystywanymi.

Miejsce: Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie, budynek edukacyjny Obora przy placu podworskim (dojazd ul. Borowskiego)

Godzina: 10:00 – 12:00 – grupa I – 20 osób

Godzina: 12:30 – 14:30 – grupa II – 20 osób

Wiek uczestników: powyżej 10 lat (niepełnoletni przynoszą ze sobą zgodę rodzica/opiekuna lub uczestniczą wraz z rodzicem/opiekunem)

Zapraszamy do rejestracji telefonicznej: 62 76115045 w. 133 oraz pobrania formularza zgód, który należy podpisać i przynieść ze sobą na warsztaty.

Osobą koordynujacą wydarzenie jest Karolina Ziółkowska, Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie, Dział Edukacji i Informacji.

Zapewniamy przestronną salę, indywidualne miejsca pracy uwzględniające wymagany dystans, rękawiczki, płyny dezynfekujące. Uczestnicy są zobowiazani posiadać maseczki ochronne.