Asset Publisher Asset Publisher

Zurück

Warsztaty artystyczne „Zaczarowany las/Zaczarowana łąka”

Warsztaty artystyczne „Zaczarowany las/Zaczarowana łąka”

Uruchamiamy zapisy

Zapraszamy młodzież w wieku 12–15 lat do uczestnictwa w warsztatach, podczas których powstaną prace artystyczne z surowców wtórnych. Warsztaty poprowadzą artyści z Niezależnego Europejskiego Stowarzyszenia Twórców „Nest-Art” im. Ewy Dąbrowskiej. Towarzyszyć im będą edukatorzy z Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie.

Dzieła, które powstaną w wyniku wspólnej pracy zostaną zaprezentowane podczas uroczystego zakończenia pleneru artystycznego 14 sierpnia 2022 r. w Muzeum Leśnictwa – Powozowni, a uczestnicy zaproszeni do udziału w wydarzeniu. Otrzymają również certyfikaty poświadczające udział w warsztatach.

Zabierzcie ze sobą plastikowe zakrętki od butelek oraz elementy uszkodzonych zabawek!

Warsztaty są integralną częścią Międzynarodowego Pleneru Artystycznego „Inspiracje leśne VI”. Odbędą się 10 sierpnia 2022 r. w godzinach 10:00–14:00 w wiacie edukacyjnej przy obiekcie Obora (ul. Borowskiego 2B, 63-322 Gołuchów). Mamy 15 miejsc i właśnie uruchamiamy zapisy!

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie pisemnej zgody rodzica lub opiekuna (do pobrania w załącznikach na dole strony), z którą należy przyjść na zajęcia. Rodzic lub opiekun może taką zgodę podpisać również na miejscu, przed rozpoczęciem warsztatów.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod linkiem: https://forms.gle/goV7nimycst83THP8

Zapisy poprzez formularz przyjmujemy do 3 sierpnia br. Decyduje kolejność zgłoszeń.