Asset Publisher Asset Publisher

Zurück

Komunikat w sprawie odwołania wydarzenia

Komunikat w sprawie odwołania wydarzenia

Jak zapewne wszyscy pamiętamy XXVIII MIĘDZYNARODOWE SZACHOWE MISTRZOSTWA POLSKI LEŚNIKÓW O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO ZWIĄZKU LEŚNIKÓW POLSKICH W RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ POD PATRONATEM HONOROWYM DYREKTORA GENERALNEGO LASÓW PAŃSTWOWYCH zostały zaplanowane w dniach 14 kwietnia 2020 roku w Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie.

W marcu 2020 roku w związku z sytuacją związaną z występowaniem koronawirusa Mistrzostwa zostały odwołane. Wszystko wtedy wskazywało na to, że ich przeprowadzenie będzie możliwe w kwietniu 2021 roku i właśnie wtedy uczestnicy Mistrzostw i sympatycy tej królewskiej gry spotkają się w pięknym Gołuchowie.

Niestety, na chwilę obecną, w związku z przedłużającymi się obostrzeniami życia publicznego, ten termin również przestaje być realny. Nie możemy, niestety, dziś zaplanować i podać konkretnego terminu odbycia się Mistrzostw. Ufamy, że spotkamy się w Gołuchowie jesienią tego roku, ale czas pokaże, czy będzie to możliwe. Bardzo wszystkich prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Polski Leśników odbędą się z całą pewnością w Gołuchowie ale w terminie, który określimy w kolejnym komunikacie, gdy sytuacja w kraju pozwoli na w pełni bezpieczną organizację Mistrzostw.

Z wyrazami szacunku i leśnym pozdrowieniem:

                                                                                  Darz Bór!

Jarosław Szałata