Asset Publisher Asset Publisher

Malarstwo Krzysztofa Barcińskiego

Wystawa w Muzeum Leśnictwa

Portrety drzew, leśne i nadrzeczne pejzaże, a nawet latające drzewa w sumie kilkadziesiąt prac z różnych etapów twórczości będzie można podziwiać na wystawie obrazów Krzysztofa Barcińskiego. Otwarcie już 15 września 2017 roku o godz. 13.00 w sali wystaw czasowych w Oficynie"!

Malujący od dwunastego roku życia pilski artysta tworzy w technice olejnej. Swoje prace prezentował na wielu wystawach sztuki nieprofesjonalnej. W 1991 roku brał udział w organizowanym co trzy lata przez Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Amatorskiej Leśników (OPTAL). Zdobył wówczas II nagrodę za obraz Pejzaż leśny, który również będzie można zobaczyć na gołuchowskiej ekspozycji.

Pan Krzysztof życie zawodowe związał z branżą leśną. Obecnie jest na emeryturze. Jego drugą pasją są muszle morskie, które od kilkunastu lat kolekcjonuje. Zapraszamy do kontemplacji leśnej przyrody na obrazach Krzysztofa Barcińskiego. Pierwsza w Gołuchowie monograficzna wystawa prac artysty będzie udostępniona w „Oficynie" do końca roku.