Asset Publisher Asset Publisher

VII Międzynarodowy Festiwal Kultury Leśnej i Łowieckiej – Gołuchów 2021

Komunikat organizacyjny

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w VII Międzynarodowym Festiwalu Kultury Leśnej i Łowieckiej w Gołuchowie w dniu 15.05.2021 r. Tegoroczna edycja odbędzie się w formie zdalnej za pośrednictwem platformy ZOOM. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem Festiwalu. Bieżące komunikaty będą przekazywane za pośrednictwem:

  • strony internetowej Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie https://www.okl.lasy.gov.pl/
  • strony internetowej http://muzyka.mysliwska.pl/
  • oraz na stronie wydarzenia na fanpage’u Ośrodka Kultury Leśnej https://www.facebook.com/OKLGoluchow/?rf=1125580430934784 w zakładce „Wydarzenia”.

Karty zgłoszenia należy przesłać do 13 maja 2021 roku za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: okl@okl.lasy.gov.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie, ul. Działyńskich 2, 63-322 Gołuchów.

Szczegółowe informacje dotyczące sposobu logowania do platformy ZOOM zostaną podane w nieprzekraczalnym terminie do 11 maja 2021 roku, natomiast listy startowe wraz z godzinami występu poszczególnych uczestników zostaną podane do wiadomości najpóźniej w dniu 14 maja 2021 roku.

Dodatkowym (nieobowiązkowym) utworem w konkursie muzyki myśliwskiej jest kompozycja Romana Idzikowskiego „Żubr z Gołuchowa”.

Serdecznie zapraszamy do udziału!