Asset Publisher Asset Publisher

Wystawa

Zapraszamy na wystawę Światłem malowane

Na ekspozycję składają się fotografie autorstwa Łukasza Gwiździela, leśnika, pracownika Nadleśnictwo Lutówko (RDLP Toruń). Mimo że, jak sam o sobie mówi: Urodziłem się, by pstrykać zdjęcia… ale dowiedziałem się o tym dopiero po trzydziestce, już zdążył zostać docenionym przez jury konkursów regionalnych oraz ogólnopolskich, m.in.: „Lasy w obiektywach leśników”, Sztuka Natury, „National Geographic Polska”, Perły Polskiej Przyrody, FOTO-EKO oraz konkursach międzynarodowych, takich jak 35 Awards oraz Magical Nature. Na wystawie będą mieli Państwo okazję zobaczyć nie tylko wielokrotnie nagradzane kadry, m.in. niesamowite, nastrojowe fotografie żurawi Śpiący poranek, czy też Podwójny krzyk, ale także wiele innych, które ujmują widza emocjami, kompozycją oraz intrygującym światłem. Wszystko to doprawione jest dającą się odczuć pasją i radością fotografowania natury przez leśnika.  

Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej autora: www.lukaszgwizdziel.pl, a także śledzenia go na portalach społecznościowych facebook.com/lukasz.gwizdziel.fotografia oraz instagram.com/lukasz.gwizdziel.lighthunter.

Wystawa będzie dostępna w budynku Oficyna.

Zapraszamy!


Komisarz wystawy: Konrad Bul

"Światłem malowane" fotografie Łukasza Gwiździela. Wystawa w Oficynie. Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie. Wrzesień 2021