Asset Publisher Asset Publisher

Sowi wieczór 2020 – ODWOŁANY

Zapraszamy do udziału!

Szanowni Państwo, w związku z zagrożeniem wirusem SARS-Co-v-2, wydarzenie edukacyjne „Sowi wieczór”, planowane w dniach 13 i 14 marca br. w Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie, zostaje odwołane!

Przed nami czwarta edycja Sowiego wieczoru. Na spotkaniu poznamy bliżej zwyczaje i niezwykłe przystosowania tych ptaków, dowiemy się gdzie można je spotkać i czy to prawda, że wszystkie sowy huczą. Będziemy mogli także sprawdzić swoje umiejętności plastyczne podczas sowich warsztatów, a także wybierzemy się na tradycyjne poszukiwania do parku. Na koniec ogrzejemy się przy ognisku i pogawędzimy na temat specjalnego gościa.

Na wyjście w teren warto zabrać ze sobą ciepłe ubranie, buty terenowe, lornetkę i latarkę. Kiełbaskę i herbatę przy ognisku zapewniamy dla wszystkich zgłoszonych uczestników.

Do udziału w Sowim wieczorze gorąco zapraszamy sympatyków przyrody w każdym wieku. Zgłoszenia na spotkanie przyjmujemy w Dziale Edukacji i Informacji pod adresem mailowym: patryk.ortell@okl.lasy.gov.pl.

UWAGA!

Spotkanie odbędzie się w piątek 13 marca oraz w sobotę 14 marca. Program obydwu dni jest taki sam. Nie ma możliwości zapisu na dwa terminy jednocześnie.

W mailu ze zgłoszeniem koniecznie należy podać:

- liczbę osób,

- numer kontaktowy

- wybrany dzień (piątek lub sobota).

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu grupy na spotkanie w konkretnym dniu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku braku miejsc na dany dzień skontaktujemy się z Państwem mailowo.

Zgłoszenia przyjmujemy do 28 lutego 2020 r.

UWAGA – nastąpiła zmiana miejsca organizacji wydarzenia. Sowi wieczór odbędzie się w sali kolumnowej Powozowni. Program, godziny i daty nie ulegają zmianie.