Lista aktualnosci Lista aktualnosci

Powrót

Niech przyroda będzie twoim nauczycielem

Niech przyroda będzie twoim nauczycielem

Oferta edukacyjna

Zielone miejsca są najlepszą przestrzenią do przeżycia zapadającej w pamięć przygody. Zapraszamy do parku i jego leśnej części, by tam odkrywać, badać i bawić się.

W naszej ofercie edukacyjnej posiadamy propozycje zajęć dla różnych grup wiekowych.

Chętnie będziemy Was gościć na zielonej szkole, a jeżeli zdecydujecie się na jednodniowy przyjazd, sprawimy, że kolejną wizytę zdecydujecie się przedłużyć. Przygotujemy wielosensoryczny program dedykowany specjalnie dla Waszych potrzeb, w trakcie którego będziecie czerpać siłę z otaczającego świata. Dowiecie się więcej o naturze żubra, za pomocą mapy traficie do botanicznych rarytasów, zajrzycie do Muzeum Leśnictwa, w którym poznacie m.in. życie lasu pod ziemią.

Mamy dla Was warsztaty artystyczne, zielone lekcje, marsz na orientację i wiele innych. Stwarzamy możliwości poznania składników krajobrazu i zależności zachodzących w przyrodzie. Podczas zajęć komunikujemy się z przyrodą i sobą nawzajem! W miniony weekend (10 i 11 marca) o naszej ofercie opowiadaliśmy gościom Targów Edukacyjnych w Poznaniu. Zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na Wasze pytania.

Do zobaczenia w Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie. Tutaj o deficycie natury nie ma mowy!