Asset Publisher Asset Publisher

VII Przegląd Twórczości Dziecięcej „Ze sztuką bezpieczniej”

Razem we współpracy z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Pleszewie i Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Poznaniu zapraszamy do udziału w VII Przeglądzie Twórczości Dziecięcej „Ze sztuką bezpieczniej” 27 października 2022 r.

Celem konkursu jest zwiększenie wśród dzieci wiedzy na temat zasad bezpieczeństwa i prawidłowego zachowania wobec środowiska naturalnego. Skierowany jest do uczniów przedszkoli, „zerówek” oraz klas I-III szkół podstawowych. 

Uczestnicy prezentują w ramach konkursu piosenki, inscenizacje i recytacje. Ponadto, uczestniczą w części warsztatowej wydarzenia tj. grach oraz zabawach edukacyjnych przygotowanych przez leśników, strażaków i policjantów.

VII Przeglądzie Twórczości Dziecięcej „Ze sztuką bezpieczniej” został objęty patronatem honorowym Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

Komenda Powiatowa PSP w Pleszewie ul. Słowackiego 19 czeka na zgłoszenia do 20 października. Po więcej informacji odsyłamy do regulaminu przeglądu. Poza nim, w załącznikach poniżej znajduje się również karta zgłoszenia.