Asset Publisher Asset Publisher

Informacja turystyczna

Na tej stronie znajdą Państwo podstawowe informacje o funkcjonowaniu obiektów Ośrodka Kultury Leśnej, m.in. godziny otwarcia Muzeum Leśnictwa, cennik biletów wstępu oraz zasady pobytu.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Muzeum Leśnictwa pozostaje zamknięte do odwołania.

W związku z krajową sytuacją epidemiologiczną, z dniem 12.10.2020 zawieszamy prowadzenie zajęć edukacyjnych do odwołania.

 

Bilety wstępu:

Oficyna: normalny 7 zł, ulgowy 4 zł, rodzinny 15 zł.

Powozownia z Owczarnią: normalny 7 zł, ulgowy 4 zł, rodzinny 15 zł.

Wstęp wolny do muzeum w każdą środę oraz dla: kombatantów i inwalidów wojennych, pracowników Lasów Państwowych, uczniów i nauczycieli szkół leśnych, osób niepełnosprawnych, dzieci i opiekunów z domów dziecka, dzieci do lat 4.

 

MUZEUM W 2020 ROKU BĘDZIE NIECZYNNE w następujące dni: 1 stycznia (środa), 11 kwietnia (Wielka Sobota), 12 kwietnia (Niedziela Wielkanocna), 13 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocny), 11 czerwca (Boże Ciało), 1 listopada, 24, 25 i 26 grudnia (Boże Narodzenie) oraz każdy poniedziałek.

 

W związku z zagrożeniem wirusem SARS-Co-v-2 biblioteka OKL będzie nieczynna do odwołania.
Park-arboretum oraz Pokazowa Zagroda Zwierząt pozostają otwarte dla odwiedzających. Podczas przebywania na ich terenie prosimy o zachowanie ostrożności i środków bezpieczeństwa wynikających z zasad obecności w miejscach publicznych w okresie epidemicznym. WSTĘP WOLNY.
OGRÓD ZIOŁOWO-KWIATOWY jest zamknięty dla odwiedzających w aktualnym okresie jesienno-zimowym.